Far Cry - франшиза, загальне обговорення

Crime User
Гость
Повідомлень: 29
З нами з: 14 квітня 2020, 22:18
Звідки: Дніпро

Far Cry - франшиза, загальне обговорення

Повідомлення Crime User » 11 липня 2024, 21:14

Пропоную обговорення популярної ігрової франшизи Far Cry. Що поєднує ці ігри та про що вони? Що означає назва "Far Cry"? Кому які ігри подобаються? Та все, що пов'язане з цими іграми :)

Аватар користувача
Dr Guard
Админ
Повідомлень: 1178
З нами з: 30 квітня 2015, 21:12
Звідки: Чернігів, Україна

Far Cry - франшиза, загальне обговорення

Повідомлення Dr Guard » 12 липня 2024, 07:30

Crime User писав:Source of the post Що означає назва "Far Cry"?

Назва гри "Far Cry" може бути інтерпретована кількома способами, враховуючи її англійські значення:

1. Фразеологічне значення:

У англійській мові вираз "far cry" означає "велика відстань" або "велика різниця". Це може вказувати на значну відстань або розбіжність від звичайного, повсякденного життя, що відображено в екстремальних і небезпечних середовищах гри. Гравці часто опиняються у віддалених і незвіданих місцях, далеких від цивілізації.

2. Прямий переклад:

У буквальному значенні "far cry" можна перекласти як "далекий крик". Це може натякати на екзотичні та віддалені місця, де розгортаються події гри, і на відчайдушні ситуації, з якими стикаються герої.

3. Тематика гри:

Назва "Far Cry" також відображає концепцію ігор серії, в яких гравці подорожують до різних віддалених куточків світу, таких як тропічні острови, африканські савани, гімалайські гори та інші екзотичні локації. Ці місця часто сповнені небезпек і пригод, що створює атмосферу великої відстані і відокремленості від звичайного життя.

В цілому, назва "Far Cry" вдало підкреслює головну ідею гри — дослідження віддалених і небезпечних територій, де гравці стикаються з численними викликами та пригодами.
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Прорабченко
Опытный
Повідомлень: 552
З нами з: 10 квітня 2018, 08:21
Звідки: Украина

Far Cry - франшиза, загальне обговорення

Повідомлення Прорабченко » 20 липня 2024, 09:06

Я грав лише в перші три гри, потім вже було не до того - сім'я, діти, робота :D Але усі ці ігри мені дуже сподобалися, ось що я можу сказати. Особливо перша, оригінальна гра від Crytek.
Пользуясь Моментом, хочу передать привет своим друзьям, которые тоже пользуются Моментом...

  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Game not over!”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 0 гостей