Ознаки виходу з ладу SSD

Аватар користувача
Волог
Не чайник!
Повідомлень: 201
З нами з: 11 травня 2018, 20:58

Ознаки виходу з ладу SSD

Повідомлення Волог » 21 квітня 2024, 16:24

Які ознаки можуть говорити про те, що SSD накривається? Вже старенький твердотільний жорсткий диск на 120 гектарів, щось мені не подобається швидкість його роботи останнім часом. Можливо, вже все, пора міняти?

Аватар користувача
Атомний Гагарін
Не чайник!
Повідомлень: 154
З нами з: 14 березня 2018, 22:49

Ознаки виходу з ладу SSD

Повідомлення Атомний Гагарін » 21 квітня 2024, 16:34

Ось декілька ознак, які можуть вказувати на вихід з ладу SSD:

Поява помилок при завантаженні операційної системи

Якщо ваш SSD починає виявляти помилки при завантаженні операційної системи або під час роботи, це може бути ознакою проблеми.

Падіння швидкості передачі даних

Якщо ви помічаєте раптове сповільнення часу завантаження програм або копіювання файлів, це може свідчити про проблеми з SSD.

Зникають дані або помилки читання/запису

Якщо ваш SSD починає втрачати дані або ви отримуєте повідомлення про помилки читання або запису, це може бути ознакою проблеми з пристроєм.

Часті перезавантаження або зависання

Якщо ваш комп'ютер постійно перезавантажується або замерзає, можливо, причиною є несправність SSD.

Відсутність виявлення SSD системою або BIOS

Якщо ваш комп'ютер не виявляє SSD під час завантаження або в біосі, це може бути ознакою проблеми з пристроєм.

Якщо ви помітили будь-які з цих ознак, рекомендується зробити резервну копію важливих даних та звернутися до фахівця для діагностики та вирішення проблеми.

Аватар користувача
Dr Guard
Админ
Повідомлень: 1178
З нами з: 30 квітня 2015, 21:12
Звідки: Чернігів, Україна

Ознаки виходу з ладу SSD

Повідомлення Dr Guard » 21 квітня 2024, 16:39

Волог, на відміну від звичайного жорсткого диску, SSD має обмеження в кількості циклів перезапису. Саме тому не рекомендується використовувати ці диски для постійного запису на них якихось файлів, а краще використовувати їх саме для операційної системи.
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Прорабченко
Опытный
Повідомлень: 552
З нами з: 10 квітня 2018, 08:21
Звідки: Украина

Ознаки виходу з ладу SSD

Повідомлення Прорабченко » 21 квітня 2024, 18:03

В мене таке було, спочатку твердотільний диск почав глючити, а потім, дуже різко, просто перестав працювати. BIOS його бачить, але нічого не відбувається. Як же я тоді вчасно скопіював систему на новий диск :)
Пользуясь Моментом, хочу передать привет своим друзьям, которые тоже пользуются Моментом...

Повернутись до “Пристрої зберігання та перенесення інформації”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей